G7 5’er

HJEMMELAG BORTELAG BANE KL.SLETT DOMMERE
20.april
Fagerstrand Fighters 09  vs Jaerløvene 09 Myklerud 1 17.00 Jonas og Kristupas
Fagerstrand Warriors 09  vs Tangen Superstars Grønn 09 Myklerud 2 17.00 Sebastian og Sjur
Fagerstrand 2008 Blå  vs Ministars Jenter 07 Myklerud 2 18.00 Elias og Filip
Fagerstrand Reds 2007  vs Jaer United 07 Myklerud 1 19.00 Elias og Filip
Fagerstrand 2008 Rød  vs Fjellstrand Galacticos Blå 08 Myklerud 2 19.00 Isak og Kristupas
27.april
Fagerstrand Fighters 09  vs Tangen Superstars Rød 09 Myklerud 1 17.00 Jonas og Sebastian
Fagerstrand Warriors 09  vs Tangen Superstars  Gul 09 Myklerud 2 17.00 Sjur og Isak
Fagerstrand 2008 Rød  vs TangenUlvene Grønn 08 Myklerud 1 18.00 Jonas og Sebastian
Fagerstrand Reds 2007  vs Berger Supergutter Hvit 07 Myklerud 2 18.00 Sjur og Isak
Fagerstrand 2008 Blå  vs TangenUlvene Blå 08 Myklerud 1 19.00 Filip og Kristupas
Fagerstrand 06 Tangen B 06 Myklerud 2 19.00 Elias og Jonas
04.mai
Fagerstrand Fighters 09  vs Fjellstrand 2009 Myklerud 1 18.00 Elias og Filip
Fagerstrand 2008 Rød  vs Fjellstrand Galacticos Hvit 08 Myklerud 2 18.00 Isak og Kristupas
11.mai
Fagerstrand Warriors 09  vs Nesodden Grizzlies Hvit 2009 Myklerud 1 17.00 Isak og Elias
Fagerstrand 2008 Rød  vs Ministars Jenter 07 Myklerud 1 18.00 Filip og Kristupas
Fagerstrand 2008 Blå  vs Nesodden Grizzlies Hvit 2008 Myklerud 2 18.00 Sjur og Jonas
Fagerstrand Reds 2007  vs Berger Supergutter Rød 07 Myklerud 1 19.00 Sebastian og Sjur
Fagerstrand 06 Berger A 06 Myklerud 2 19.00 Jonas
18.mai
Fagerstrand Fighters 09  vs Tangen Superstars  Gul 09 Myklerud 1 17.00
Fagerstrand Warriors 09  vs Tangen Superstars Blå 09 Myklerud 2 17.00
Fagerstrand 2008 Rød  vs TangenUlvene Blå 08 Myklerud 1 18.00
Fagerstrand 2008 Blå  vs Bergerbanden Rød 08 Myklerud 2 18.00
Fagerstrand Reds 2007  vs Fjellstrand 2006 Myklerud 2 19.00
25.mai
Fagerstrand Warriors 09  vs Fagerstrand Fighters 09 Myklerud 1 18.00 Kristupas og Sjur
Fagerstrand 2008 Blå  vs Fagerstrand 2008 Rød Myklerud 2 18.00 Filip og Sebastian
Fagerstrand 06 Tangen A 06 Myklerud 2 19.00 Sjur og Filip
01.juni
Fagerstrand Fighters 09  vs Nesodden Grizzlies Hvit 2009 Myklerud 1 18.00 Isak og Kristupas
Fagerstrand 2008 Rød  vs Nesodden Grizzlies Hvit 2008 Myklerud 2 18.00 Elias og Filip
Fagerstrand Reds 2007  vs Fjellstrand 2007 Myklerud 1 19.00 Jonas og Sebastian
08.juni
Fagerstrand Warriors 09  vs Berger Blå – 2009 Myklerud 1 18.00 Jonas og Sjur
Fagerstrand 2008 Rød  vs Bergerbanden Rød 08 Myklerud 2 18.00 Sebastian og Isak
Fagerstrand 2008 Blå  vs TangenUlvene Hvit 08 Myklerud 1 19.00 Kristupas og Elias
Fagerstrand Reds 2007  vs Nesodden Superstars Hvit 07 Myklerud 2 19.00 Filip og Sjur
15.juni
Fagerstrand Fighters 09  vs Berger Rød – 2009 Myklerud 1 18.00 Elias og Kristupas
Fagerstrand Warriors 09  vs Jaerløvene 09 Myklerud 2 18.00 Isak og Sebastian
Fagerstrand 2008 Rød  vs Bergerbanden Blå 08 Myklerud 1 19.00 Elias og Kristupas
Fagerstrand 2008 Blå  vs Fjellstrand Galacticos Blå 08 Myklerud 2 19.00 Isak og Sebastian